ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΛΥΚΕΙΟ

Mailing list
Αφήστε το e-mail σας και μείνετε ενήμεροι
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

2014


2014 2014

Πανελλήνια Διάκριση του μαθητή μας Κοτζάμπαση Γιώργου με 19.824 μόρια στις Πανελλήνιες Εξετάσεις

 

Φέτος ο Γιώργος Κοτζάμπασης, το παιδί θαύμα από την Θεσσαλονίκη, μαθητής του Ιδιωτικού Λυκείου «Ο Απόστολος Παύλος, της Θετικής Κατεύθυνσης, πρώτευσε και στις Πανελλήνιες Εξετάσεις, συγκεντρώνοντας 19.824 μόρια, γράφοντας σε όλα τα μαθήματα κατεύθυνσης 100/100. Αναλυτικότερα οι βαθμοί του στα Πανελλαδικώς Εξεταζόμενα Μαθήματα:

 

Μαθηματικά Κατεύθυνσης:            100/100

Φυσική Κατεύθυνσης:                     100/100

Βιολογία Κατεύθυνσης:                  100/100

Χημεία Κατεύθυνσης:                     100/100

Μαθηματικά Γενικής Παιδείας:      99,5/100

Έκθεση:                                           91,5/100

 

Ο Γιώργος Κοτζάμπασης, το παιδί θαύμα από την Θεσσαλονίκη, μαθητής του Ιδιωτικού Λυκείου «Ο Απόστολος Παύλος», έχοντας πολλές διακρίσεις, καταλαμβάνοντας τις πρώτες θέσεις σε πανελλήνιους διαγωνισμούς μαθηματικών, φυσικής, χημείας και βιολογίας, διακρίθηκε φέτος στις πανελλήνιες εξετάσεις αλλά και στους Πανελλήνιους Διαγωνισμούς Χημείας και Βιολογίας και θα εκπροσωπήσει τη  χώρα μας σε παγκόσμιο επίπεδο στην Ολυμπιάδα Βιολογίας που θα διεξαχθεί στο Μπαλί της Ινδονησίας.

Ο Γιώργος πέρσι επίσης εκπροσώπησε την χώρα μας πάλι σε παγκόσμιο επίπεδο συμμετέχοντας με άλλους 4 μαθητές στην Ολυμπιάδα Χημείας στη Μόσχα, ενώ αξίζει να αναφερθεί πως και φέτος διακρίθηκε στον Διαγωνισμό Χημείας και επιλέχθηκε και φετος για την Ολυμπιάδα Χημείας στο Βιετνάμ, αλλά δεν θα συμμετάσχει λόγω του οτι επέλεξε να εκπροσωπήσει τη χώρα μας στην Ολυμπιάδα Βιολογίας.

  

Κάποιες από τις Διακρίσεις του Γιώργου Κοτζάμπαση θα βρείτε στην ιστοσελίδα του Ιδιωτικού Γενικού Λυκείου "Ο Απόστολος Παύλος" :

 http://www.eap.edu.gr/B64A0CEB.el.aspx

 

Επιτυχίες σε σχολές πρώτης προτίμησης των μαθητών μας στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2014

 

  • 4 μαθητές πέρασαν σε Ιατρικές Σχολές (Ιατρική, Οδοντιατρική).

  • 15 μαθητές πέρασαν σε Πολυτεχνικές Σχολές (Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί, Μηχανολόγοι Μηχανικοί, Χημικοί Μηχανικοί, Τοπογράφοι Μηχανικοί κτλ).

  • 6 μαθητές πέρασαν σε Νομικές Σχολές (Νομική ΣΣΑΣ, Νομική, Πολιτικών Επιστημών).

  • 10 μαθητές πέρασαν σε Οικονομικές Σχολές (Χρηματοοικονομική, Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικών Επιστημών κτλ).

  • 17 μαθητές πέρασαν σε Σχολές Θετικών Επιστημών (Πληροφορική, Φυσική, Χημεία, Γεωπονία, Δασοπονία κτλ).

  • 20 μαθητές πέρασαν σε Σχολές Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών (Φιλογογία, Φιλοσοφία, Παιδαγωγικά, Ιστορικό, Βαλκανικών Σπουδών, Θεολογία κτλ).

     

    1ο Επιστημονικό Πεδίο: Ανθρωπιστικών, Νομικών και Κοινωνικών Επιστημών

Γιοβανούλη

Αναστασία

ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ - ΣΤΡΑΤΙΩΤ. ΝΟΜ. ΣΥΜΒ. (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

4η ΘΕΣΗ

Καλκασίνα

Αθανασία

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

21η ΘΕΣΗ

Μπίκου

Μαρία Άννα

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Αμπελά

Αικατερίνη

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

 

Τσαβδαρίδου

Αναστασία

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

5η ΘΕΣΗ

Καρανάσιου

Ζωή

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Πανταζοπούλου

Φανή

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Ξάφη

Αγγελική

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

15η ΘΕΣΗ

Σιμόπουλος Λέφας

Ιωάννης

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Μπίκου

Άρτεμις Κυριακή

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 

Τσαραμπουλίδου

Χριστιάνα

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 

Λιβανίδου

Βασιλική

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Γερμαλίδου

Σταυρούλα

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

7η ΘΕΣΗ

Δούραλη

Ελένη Παρασκευή

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

5η ΘΕΣΗ

Τσιμιτάκη

Ευφημία

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

4η ΘΕΣΗ

Γέροντας

Γεώργιος

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Πολύζου

Μαρία

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Λούβαρη

Μαρία

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 

Κατριτζιδάκη

Χρυσοβαλάντου

ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Θεοδωρίδης

Κωνσταντίνος

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

 

Λιάκας

Ανδρέας

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

 

Τσιούρη

Ειρήνη Χρυσοβαλάντου

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

 

Πατυχάκη

Αθηνά

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Μπόμπορη

Ελένη

ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

1η ΘΕΣΗ

Κάσσεμ Χεντάουϊ

Χαλιντά

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

Χειλαδάκης

Εμμανουήλ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

6η ΘΕΣΗ

 

2ο Επιστημονικό Πεδίο: Θετικών Επιστημών

Παμπουκίδου

Στυλιανή

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

9η ΘΕΣΗ

Λιακόπουλος

Ιωάννης

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Μαλιώκας

Απόστολος

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

Παπαδημητρίου

Αθανάσιος

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

9η ΘΕΣΗ

Παρτίδης

Αστέριος

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

 

Αγαλλιάδης

Μιχαήλ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

5η ΘΕΣΗ

Κακαμούκα

Κυριακή

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

 

Θεοδοσιάδου

Κωνσταντίνα

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Αντωνιάδου

Δήμητρα

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Κεραμίδας

Δημήτριος

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Μπρόζου

Ζωή

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Πεταλίδου

Αικατερίνη

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Παππάς

Σταύρος

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

 

Χατζημπαλόγλου

Αλεξάνδρα

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

4η ΘΕΣΗ

Τοπαλίδου

Αθανασία

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

 

Καταρτζής

Φώτιος

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

 

Κυπραίου

Χαρίκλεια

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

 

 

3ο Επιστημονικό Πεδίο: Επιστημών Υγείας

Κοτζάμπασης

Γεώργιος

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

1η ΘΕΣΗ

Κεραμιδάς

Θωμάς

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Σόρτσης

Αλέξανδρος

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Μπακιρτζή

Πελαγία

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Μαντσοπούλου

Μαρίνα

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

Γκαρμίρης

Κώνσταντίνος

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

Ποιμενίδου

Σοφία

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

 

 

4ο Επιστημονικό Πεδίο: Τεχνολογικών Επιστημών

Γέροντας

Αλέξανδρος

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

 

Τσομπάνη

Γενοβέφα

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

 

Ρεϊζόπουλος

Μάριος

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Κατσίφα

Ελένη

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

 

Χρίσκος

Ευφραίμ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

 

Μουχταρόπουλος

Αιμίλιος

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ

 

Καραζιώτης

Κωνσταντίνος

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

 

Ιατροπούλου

Μαρία

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

 

Κατσανεβάκη

Νικολέτα

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Παϊσίδης

Πολυνίκης

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Ραβανίδης

Παναγιώτης

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

12η ΘΕΣΗ

Μεντεσίδης

Νικόλαος

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

9η ΘΕΣΗ

Μανωλής

Χρήστος

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

 

Γιώτας

Ανδρέας

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)

 

Καραπιπέρης

Δημήτριος

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

 

 

 

5ο Επιστημονικό Πεδίο: Επιστημών Οικονομίας και Διοίκησης

Πόντζο

Αγγελική

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

7η ΘΕΣΗ

Αναστασιάδου

Ευαγγελία

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

191

Νικολαΐδου

Γεωργία

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

175

Διάκαρης

Δημήτριος

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

146

Πέτρου

Μιχαήλ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

127

Αναστασιάδου

Αλκμήνη

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

218

Μποκόρου

Αθανασία Ελένη

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

233

Σήτου

Γεωργία Άννα

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

263

Συμεωνίδης

Κωνσταντίνος

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

19

Λιλές

Αναστάσιος

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

 

 

 

 

 

Υψηλές Βαθμολογίες στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2014


 

Μόρια

Πλήθος Μαθητών

Ποσοστό

Πάνω από 19.000

4

5,9%

Πάνω από 18.000

11

16,2%

Πάνω από 17.000

22

32,4%

Πάνω από 16.000

33

48,5%

Πάνω από 15.000

43

63,2%

Πάνω από 14.000

47

69,1%

Πάνω από 13.000

50

73,5%

Πάνω από 12.000

57

83,8%

Πάνω από 11.000

61

89,7%

Πάνω από 10.000

64

94,1%

 

 

Επώνυμο

Όνομα

Μόρια

Κοτζάμπασης

Γεώργιος

19824

Καλκασίνα

Αθανασία

19366

Γιοβανούλη

Αναστασία

19098

Τσαβδαρίδου

Αναστασία

19092

Σόρτσης

Αλέξανδρος

18701

Μπίκου

Μαρία Άννα

18672

Κεραμιδάς

Θωμάς

18621

Ρεϊζόπουλος

Μάριος

18561

Αμπελά

Αικατερίνη

18375

Παμπουκίδου

Στυλιανή

18361

Κατσανεβάκη

Νικολέτα

18098

Καρανάσιου

Ζωή

17972

Ξάφη

Αγγελική

17947

Τσομπάνη

Γενοβέφα

17913

Δούραλη

Ελένη Παρασκευή

17865

Πόντζο

Αγγελική

17830

Σιμόπουλος Λέφας

Ιωάννης

17813

Γέροντας

Αλέξανδρος

17789

Μαντσοπούλου

Μαρίνα

17645

Πανταζοπούλου

Φανή

17490

Λιβανίδου

Βασιλική

17321

Αντωνιάδου

Δήμητρα

17088

Χρίσκος

Ευφραίμ

16667

Κατσίφα

Ελένη

16639

Ιατροπούλου

Μαρία

16624

Κεραμίδας

Δημήτριος

16568

Θεοδοσιάδου

Κωνσταντίνα

16495

Καραζιώτης

Κωνσταντίνος

16467

Μουχταρόπουλος

Αιμίλιος

16446

Παϊσίδης

Πολυνίκης

16328

Νικολαΐδου

Γεωργία

16277

Μπρόζου

Ζωή

16246

Μπίκου

Άρτεμις Κυριακή

16104

Κατριτζιδάκη

Χρυσοβαλάντου

15908

Γερμαλίδου

Σταυρούλα

15844

Αναστασιάδου

Αλκμήνη

15814

Παπαδημητρίου

Αθανάσιος

15551

Λιάκας

Ανδρέας

15454

Αγαλλιάδης

Μιχαήλ

15382

Πέτρου

Μιχαήλ

15185

Διάκαρης

Δημήτριος

15106

Λούβαρη

Μαρία

15098

Αναστασιάδου

Ευαγγελία

14938

Ραβανίδης

Παναγιώτης

14759

Μεντεσίδης

Νικόλαος

14539

Θεοδωρίδης

Κωνσταντίνος

14080

Μαλιώκας

Απόστολος

13831

Τσιούρη

Ειρήνη Χρυσοβαλάντου

13541

Μανωλής

Χρήστος

13061

Συμεωνίδης

Κωνσταντίνος

12995

Μπόμπορη

Ελένη

12973

Χατζημπαλόγλου

Αλεξάνδρα

12919

Κυπραίου

Χαρίκλεια

12843

Παρτίδης

Αστέριος

12733

Μποκόρου

Αθανασία Ελένη

12577

Παππάς

Σταύρος

12206

Τοπαλίδου

Αθανασία

11892

Πατυχάκη

Αθηνά

11754

Σήτου

Γεωργία Άννα

11230

Χειλαδάκης

Εμμανουήλ

11191

Μαστορέκα

Παναγιώτα

10550

Ζαχαρέλη

Χριστίνα

10476

Συγχαίρουμε επιπροσθέτως την μαθήτρια μας Ελισάβετ Παντή για τις επιδόσεις της στην κολύμβηση και την πλήρη αθλητική και μαθησιακή υποτροφία στο University of Florida (Gainesville, Florida, USA). Οι επιδόσεις της αναλυτικότερα:

  • Μέλος της εθνικής ομάδας της κολυμβητικής ομοσπονδίας από το 2011
  • 8η θέση στο πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα εφήβων και νεανίδων (Βελιγράδι, 2011)
  • 31η θέση στο παγκόσμιο εφήβων και νεανίδων (Ντουμπάϊ, 2013)
  • Χρυσά μετάλλια στο πανελλήνιο ανδρών-γυναικών 2013-2014
  • Χρυσά μετάλλια στους Βαλκανικούς αγώνες το 2011
  • Χρυσά μετάλλια στα πανελλήνια κατηγοριών από το 2009-2013 στα 50m και  100m ελεύθερο, 50m ύπτιο, 100m ύπτιο
  • Χρυσά μετάλλια στο πανελλήνιο ανδρών-γυναικών 2013-2014

Συγχαίρουμε τους μαθητές μας για τις επιτυχίες τους

και τους ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία

 


Σχολές Επιτυχίας Μαθητών 2014
Σχολές Επιτυχίας Μαθητών 2014
Δείτε τα αποτελέσματα και τις σχολές επιτυχίες των μαθητών μας στις Πανελλήνιες του 2014
Επιδόσεις Μαθητών στις Πανελλήνιες του 2014
Επιδόσεις Μαθητών στις Πανελλήνιες του 2014
Δείτε αναλυτικά τις επιδόσεις και τα μόρια των μαθήτων που έδωσαν Πανελλήνιες το 2014
Μαθητής μας με 19.824 Μόρια
Μαθητής μας με 19.824 Μόρια
Πανελλήνια Διάκριση του Γιώργου Κοτζάμπαση με 19.824 Μόρια



Αρχική \ Βαθμίδες \ Λύκειο \ Αποτελέσματα Πανελληνίων \ 2014

active³ 4.8 · © 2000 - 2015 IPS Ltd · Όροι χρήσης