Ο Αγιασμός της νέας σχολικής χρονιάς στα Εκπαιδευτήριά μας

agiasmos2
agiasmos3
agiasmos4

Στις 11 Σεπτεμβρίου 2018, ο π.Δημήτριος Τζιαφάς εκπροσωπώντας τον Παναγιότατο Μητροπολίτη Θεσσαλονίκης κ.Άνθιμο, μαζί με τους π. Ιωάννη Περίσογλου, π.Αντώνιο Στυλιανάκη, π.Νικόλαο Χαμαμτζόγλου, π.Παναγιώτη Κουριαντάκη και π.Βασίλειο Λιβανίδη τέλεσαν με ιδιαίτερη μεγαλοπρέπεια τον Αγιασμό της νέας σχολικής χρονιάς στα Εκπαιδευτήριά μας.

Συγκινητική υπήρξε και η παρουσία αρκετών αποφοίτων μας, που αναπολώντας παλαιότερες χρονιές μοιράστηκαν με όλους μας τη χαρά της επιτυχίας τους στις Πανεπιστημιακές Σχολές.

• /

Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this article plus
    the rest of the website is very good.

• /

When someone writes an piece of writing he/she maintains the idea of a user in his/her brain that how a user can be aware of it. Therefore that’s why this article is amazing. Thanks!|